Info panel - katalog

Okrasné školky Jašovi - aktuality

Jedem na 250% :-) 11.3.2016

Po jarním shonu jsme se přesunuly do léta s aktuálním výhledem na podzimní sezónu. Na jaře jsme e-shop dost otrhaly o položky (skalničky, drobné, ovoce…), ale zase přibyly nové. Hlavně narostli naše těžce sehnané novinky ze zahraničí (Buddleja, Hydrangea, Berberis…)


Na co se můžete těšit?
V podzimní nabídce postupně přibydou naše nové XL rostliny, což je něco co v ČR moc nepotkáte. Vybrali jsme na zkoušku druhy keřů (samozřejmě ty nejlepší kusy třílitrových keřů) a zasadili jsme je do C7,5L kontejneru a ještě jsme je znova zastříhly, aby dostatečně rozvětvily. 7,5L je dost adekvátní kontejner pro jejich bravurní nárůst do 80-120cm. Kvalita už teď v létě je luxusní, ale samozřejmě nebudou zadarmo – od 250,- do 400,-. Budou zpřístupněny na internetu. Na každou rostlinu je extra krabice – jistota je jistota. Tu v kartě je to šestá fotka – týden po zasazení, před keři jsou malé buxusy)
Dále pak XXL rostliny (pouze pro osobní odběr v Žiželicích a v Kolínském zahradnickém centru) což jsou rostliny zasazeny doslova ve škopku (třiceti pětilitrový kontejner s uchy). Není to žádná dálniční zeleň, ale super zapěstované solitérky. Víme, že chcete rostliny, které jsou v zahradě pořádně vidět a mají být reprezentativní.

Pozn.
Rostliny budou zpřístupněny na webových stránkách dle jejich prokořenění kontejneru a adekvátní velikosti rostliny.


Být na srovnávači cen či nebýt?
Rostliny nejsou iPhony. Když projíždím jiné e-shopy s rostlinami tak mi tam jako školkaři často chybějí základní informace o samotné rostlině – její specifikace. Cenu tam má každý - což je fajn, ale… Nízká cena není zárukou kvality a vysoká rostlina v malém kontejneru taky ne. A proto jsme napsali článek s příklady, co vás muže čekat při dodání a jak vybírat kvalitu, když už se má teda platit to poštovné…

S přáním dobře strávené dovolené bez uschlých rostlin

Jaroslav Jaša

Produkt
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: