Info panel - katalog

Dobírková služba (poštovné, balné)

Chcete zaslat rostliny? ...měli byste vědět!


Naše zahradnictví a ani webové stránky ještě před 5.6.2014 nefungovaly jako e-shop.
Posíláme pouze kvalitní rostliny z vlastní produkce (v e-shopu je cca 407 druhů rostlin) a ty které máme permanentně skladem.


Balné:


Kvůli velikosti rostlin jsme museli objednat krabice na míru. Ono se řekne krabice... Ale ta nejmenší nás stála 24,- (pro jalovce a drobotinu), střední (pro hortenzie, keře...) už kolem 28,- DPH a rozměrové atipy 32 + DPH (ty jsou jen pro vrby a 5L kontejnery; rozměr 19x19x180cm a 21x21x120cm). A pak jsme narazili... Zákazníci si často koupí v e-shopu např. jednu vrbu a tři kusy hortenzie, což se musí zabalit do dvou krabic. Takže na tom tak trochu vyděláme protože účtujeme jen jedno balné na celou objednávku...  Výhoda pro zákazníka!

Perličky:

- Na každou objednávku musíme projet tiskárnou 5 papírů (2 faktury a na třech stránkách je rozepsaná objednávka - což používáme pro expedici)

- Každý balík trvá zabalit 15 až 25 minut (přece jen tu firmu máme přes dva hektary a často objednané rostliny jsou od sebe i přes 150metrů).

- Každá rostlina se musí zabalit do plastového pytlíku (používáme rychle rozložitelné) kvůli promáčení krabice a také se přes spodní klopky na krabici rostliny přilepí ke dnu (tento úkon se provádí z venku).


Ceny poštovného a platby:

Každá rostlina má v e-shopu definovanou váhu od 0,5kg po 12kg, vážili jsme různé druhy rostlin se všemi tipy substrátů používaný v naší školce. Při balíku, který má 25kg máme při optimální vlhkosti substrátu odchylku jen 0,5kg což si myslíme, že je dost dobré!
Cena poštovného je dle tarifů dopravců (PPL, Česká Pošta).


Číslo účtu pro platby: Komerční Banka 43-5403470237/0100

Produkt
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: